KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808531

nr 1480 8531

Anders Heller

(f. 1904), Sverige

Etsning, Hötorget. Signerad. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm

Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:45:50

Anders Heller

Läs mer om Anders Heller